Hakkımızda

EsEsWeb kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır. Bu başarının ve gelişimin arkasında nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır. İşbirliği içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır. Güvene dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonraki süreçte de tüm paydaşlarımız ile sürdürülmesi en önemli gayretimiz olacaktır.
 
Çalışmaların da kaliteyi sürekli iyileştirmeyi ve başarılarını sürekli kılmayı hedefleyen kuruluşumuz emin adımlarla ilerlemektedir.
 
Sektördeki engin tecrübemizden hareket ederek insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyor, Web tasarım sektöründe çığır açan projelerimizle sanal alemde sizlere daha geni çalıma alanları oluturuyoruz.
 
Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi, insanımıza modern yaşam biçimleri, şehrimize ve ülkemize de model web tasarım hizmetleri sunmanın çabası içinde yürütüyoruz.
 
Tepebaşı Çamlıca
esesweb@hotmail.com
www.esesweb.com © Her Hakkı Saklıdır
X